قوانین و مقررات کافه اینستا


حتما قبل از استفاده از ربات کافه اینستا قوانین و مقررات زیر را با دقت مطالعه کنید، مسئولیت عدم مطالعه قوانین و مقررات قبل از استفاده از خدمات سایت بر عهده کاربر است:


1- کافه اینستا تابع قوانین و مقررات دولت جمهوری اسلامی ایران بوده و تحت هیچ شرایطی به صفحاتی که قوانین و مقررات ایران را نقض کنند خدمات ارائه نخواهد کرد و در صورت مشاهده بلافاصله اکانت از سایت حذف خواهد شد.


2- شما باید به قوانین و مقررات سایت اینستاگرام احترام بگذارید و مسئولیت استفاده از خدمات کافه اینستا به عهده خود شماست.


3- در صورتی که به هر دلیلی حساب اینستاگرام شما مسدود و متوقف شود ما مسئول نخواهیم بود اما در کنار شما هستیم تا بتوانیم پیج خود را بازیابی کنید.


4- حتما قبل از استفاده از خدمات کافه اینستا مطمئن شوید که پیج خود را با یک شماره موبایل و ایمیل معتبر ایجاد کرده اید و به هر دوی آنها دسترسی دارید، تاکید می کنیم شما باید به ایمیل و موبایلی که با آن ها اکانت اینستاگرام خود را ایجاد کرده اید دسترسی داشته باشید.


5- فعالیت های ما ما بواسطه اکانت و اطلاعات کاربری اینستاگرام خودتان است تا بتوانیم عملیات های گوناگون را انجام دهیم و این اطلاعات در سرورهای قدرتمند ما ثبت می شود و قابل دسترسی برای اشخاص ثالث به هیچ عنوان نخواهد بود، همچنین ما از اطلاعات اکانت شما و تنظیمات مربوط به اکانت شما محافظت می کنیم و از آنها فقط برای ارتباط با سرورهای اینستاگرام استفاده می کنیم.


6- تعداد مورد نظر فالوورها، لایک ها و کامنت ها برای شما ضمانت نمی شود و همه چیز بستگی به پیج و کیفیت محتوای پست های شما دارد.


7- کافه اینستا برای جذب فالوور از طرف کاربر بر روی اکانت اینستاگرام وی فعالیت انجام می دهد و فالو و آنفالو و لایک و کامنت ارسال می کند لذا ثبت پیج اینستاگرام در سایت به منزله اجازه فعالیت از سمت کاربر بر روی پیج ثبت شده اوست.


8- نتیجه گیری از فالوورهای جذب شده بستگی به نحوه فعالیت کاربر بر روی پیج و انجام تنظیمات مناسب در سایت دارد به همین علت کافه اینستا ضمانتی برای میزان درآمد شما و یا میزان بازدهی پیج شما ندارد.


9- سرعت دریافت فالوور به پارامتهای بسیاری مانند تنظیمات مناسب در کافه اینستا و آیدی پیج، موضوع پیج، توضیحات پیج، عکس پروفایل پیج، تعداد پست های پیج، کیفیت پست های پیج، نوع محتوای ارایه شده، نوع خدمات ارایه شده و... بستگی دارد و کافه اینستا تضمینی برای میزان دقیق جذب تعداد فالوور خریداری شده شما ندارد.


10- کافه اینستا هیچ مسئولیتی درباره محتوای ارسالی شما روی پیج ها ندارد و فقط خدمات اتوماتیک ارایه می کند.


11- کافه اینستا هیچگونه مسئولیتی درباره مشکلات بوجود آمده برای پیج شما ندارد زیرا مشکلات به عوامل بسیار زیادی نظیر محتوای پیج شما و میزان حفاظت شما از اطلاعات پیج و رعایت موارد امنیتی دارد.


12- اینستاگرام ممکن است به دلیل محتوایی که در اکانت تان منتشر می کنید، اکانتتان را مسدود نماید و این مورد هیچ ارتباطی به استفاده از ربات نخواهد داشت.


13- کافه اینستا روی سرورهای اختصاصی بوده و فوق العاده ایمن می باشد، امکان هک شدن اکانت ها در وجود ندارد، برای بالابردن امنیت خود همیشه از آنتی ویروس و رمز های ایمن و حرفه ای استفاده کنید، مسئولیت نگهداری از رمز عبور شما بر عهده خودتان می باشد.


14- مسئولیت عدم مطالعه دقیق قوانین و مقررات و نحوه کار ربات و عدم توجه به توضیحات و موارد درج شده در صفحه اصلی، صفحه راهنما و سوالات متداول، بر عهده کاربر است.


15- استفاده از خدمات کافه اینستا به منزله‌‌ی قبول قوانین و مقررات می باشد.